1396/7/5 چهارشنبه

علی محمدی:

مردم ایران قیام امام حسین( ع) را در دفاع مقدس احیاء کردند.

علی محمدی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی ودارایی کرمانشاه در مراسم گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفتند: مردم ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره)، قیام امام حسین( ع) را در دفاع مقدس احیاء کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان کرمانشاه مراسمی در ششم ماه محرم همزمان با سالگرد شکست حصر آبادان در عملیات ثامن الائمه با حضور مشاور عالی استاندار در امور ایثارگران،مدیر کل بنیاد شهید و مدیر کل حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس و کارکنان شاغل و بازنشسته ایثارگر اداره کل در مرکز همایش اداره کل امور اقتصادی ودارایی برگزار شد .
علی محمدی در ابتدای این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین هفته دفاع مقدس را به ایثارگران ،جانبازان و خانواده معظم شهدا تبریک گفتند وبر لزوم تکریم این قشر ارزشمند تاکید نمودند.
ایشان در ادامه بیداری هرچه بیشتر مردم در خصوص توطئه و نقشه های دشمن در تمام جوانب زندگی را ضروری دانستند و گفتند که دشمن با برنامه سه هدف عمده که منشاءقدرت،عزت و اقتدار ملت ایران هستند را هدف قرار داده اند که شامل تضعیف روحیه شهادت طلبی،روحیه انتظار و کم رنگ کردن جایگاه ولایت فقیه می باشند.
نماینده وزیر ومدیر کل امور اقتصادی در ادامه گزارشی مختصر در مورد وضعیت ایثارگران شاغل و بازنشسته این اداره کل و فعالیتهایی که در جهت رفاه حال این قشر انجام داده اند ارائه نمودند.  

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
سال 97
نشانی: کرمانشاه- خیابان سنگر- پل اجلالیه- اداره کل امور اقتصادی ودارایی   تلفن:5-37210203-083  دورنگار:37222261   
                      کد پستی: 6713743559  websit: http:// km.mefa.ir    پست الکترونیکی:daraee-krs@mefa.gov.ir
^