1396/7/12 چهارشنبه

علی محمدی:امکان دسترسی به سامانه سهام عدالت برای مشمولین تا پایان مهرماه تمدید شد.

علی محمدی نماینده وزیر ومدیر کل امور اقتصادی ودارایی کرمانشاه در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیمای مرکز کرمانشاه خبر دادند که امکان دسترسی به سامانه سهام عدالت برای مشمولین تا پایان مهرماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان کرمانشاه علی محمدی نماینده وزیر ومدیر کل امور اقتصادی ودارایی در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیمای مرکز زاگرس گفتند از اواخر فروردین ماه امسال این امکان در سامانه سهام عدالت بوجود آمده است تا مشمولان سهام عدالت با ثبت شماره شبای حساب بانکی خود در این سامانه، از سود سال مالی 95 شرکتهای حاضر در پرتفوی سهام عدالت در ماههای پیش‌رو بهره‌مند شوند. 
محمدی افزودند که بر این اساس تمامی مشمولان سهام عدالت و بازماندگان فوت‌شدگان این سهام می‌توانند با وارد کردن اطلاعات هویتی مشمولان در سامانه سهام عدالت، از وضعیت صورت‌حساب مربوطه آگاه شده و در صورت تمایل نسبت به تسویه باقیمانده اقساط سهام عدالت اقدام کنند.
مدیر کل امور اقتصادی ودارایی کرمانشاه گفتند که با توجه به پرداخت سود سهام عدالت به سهام داران که در نیمه دوم امسال صورت خواهد گرفت مشمولین باید در وارد کردن شماره شبای بانکی خود در سامانه مذکور دقت لازم را به خرج دهند.
ایشان میزان سود در نظر گرفته برای سهامداران دو دهک اول که شامل مددجویان کمیته امداد امام خمینی ره و بهزیستی و همچنین کسانی که نسبت به مابه التفاوت سهم خود تا سقف یک میلیون تومان اقدام کرده اند بین 130 تا 150 هزار تومان دانستند و افزودند که سود مابقی افراد به نسبت سهمی که در سامانه سهام عدالت به ثبت رسیده است پرداخت خواهد شد.
علی محمدی   یادآور شدند که امکان ثبت نام جدید سهام عدالت وجود ندارد و این امکان نیاز به مجوز قانونی دارد که در حال حاضر این زمینه فراهم نشده است.
نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی ودارایی استان کرمانشاه در پایان گفتند که از جمعیت 2 میلیونی استان حدود یک میلیون و چهارصد و پنجاه هزار نفر که تقریبا" 75 درصد استان را در بر می گیرد  مشمول سهام عدالت می باشند.
لازم به ذکر است سامانه سهام عدالت جهت مراجعه به آدرس  www.samanese.ir می باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
سال 97
نشانی: کرمانشاه- خیابان سنگر- پل اجلالیه- اداره کل امور اقتصادی ودارایی   تلفن:5-37210203-083  دورنگار:37222261   
                      کد پستی: 6713743559  websit: http:// km.mefa.ir    پست الکترونیکی:daraee-krs@mefa.gov.ir
^