1396/11/19 پنجشنبه

هاشمی مشاور وزیر و مدیر کل امور استانها؛رصد مشکلات و ارائه راهکارها ی کارشناسی در استانها وظیفه لاینفک مدیران کل می باشد

هاشمی مشاور وزیر و مدیر کل امور استانها در یازدهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه استان کرمانشاه گفت رصد مشکلات و ارائه راهکارها کارشناسی در استانها وظیفه لاینفک مدیران کل می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان کرمانشاه دکتر هاشمی مشاور وزیر و مدیر کل امور استانها وزارت امور اقتصادی ودارایی در سفر یک روزه به استان کرمانشاه ،ضمن شرکت در جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه در استان از مناطق زلزله زده  و گمرکات پرویز خان و خسروی بازدید به عمل آورد و از نزدیک با اقدامات و فعالیت های مجموعه وزارت اقتصاد در خصوص رسیدگی به امورات زلزله زدگان در حوزه های مالیاتی،بیمه و بانکی  آشنا شدند.
وی در این جلسه تشکیل شورای هماهنگی دستگاههای تابعه  در استانها را درراستای یکپارچه سازی تصمیمات دانستند و از همکاری مدیران این دستگاهها در استان کرمانشاه به دلیل انسجام و هماهنگی تشکر نمودند.
در ادامه این نشست علی محمدی مدیر کل امور اقتصادی ودارایی گزارشی در خصوص شاخصهای اقتصادی استان و همچنین عملکرد دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی ودرارایی در استان ارائه نمودند

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
سال 97
نشانی: کرمانشاه- خیابان سنگر- پل اجلالیه- اداره کل امور اقتصادی ودارایی   تلفن:5-37210203-083  دورنگار:37222261   
                      کد پستی: 6713743559  websit: http:// km.mefa.ir    پست الکترونیکی:daraee-krs@mefa.gov.ir
^