1396/12/7 دوشنبه

علی محمدی: واریز سود سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی آغاز شد.

علی محمدی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی ودارایی استان کرمانشاه در مصاحبه با مرکز خبر صدا و سیمای کرمانشاه گفت واریز سود سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی به حساب شبای بانکی ثبت شده مشمولین در سامانه سهام عدالت آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان کرمانشاه علی محمدی گفت: واریز سود سهام عدالت مرحله تکمیلی کارگران فصلی و ساختمانی که جزو مشمولین سهام عدالت هستند، از روز یکشنبه 6 اسفند آغاز شده است.
وی افزود مشمولان سهام عدالت از طریق شعب بانک های عامل و موسسات مالی که مشمولین مزبور شبا بانکی خود را از طریق آن به سازمان خصوصی سازی اعلام نموده اند پرداخت خواهد شد 
نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی ودارایی کرمانشاه خاطر نشان شد که بر این اساس تعداد مشمولینی که در این مرحله به عنوان واریز مرحله تکمیلی، از سود سهام عدالت عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ برخوردار شده اند حدود 4میلیون و 500 هزار نفر از کارگران فصلی و ساختمانی هستند که بالغ بر 200 هزار نفر انها مربوط به استان کرمانشاه می باشد .
ایشان یادآور شدند که  آن دسته از مشمولانی که پس از تسویه حساب سود سهام عدالت گروههای مربوط به خود اقدام به ثبت شماره شبای حسابی بانکی در سامانه سهام عدالت کرده اند و نیز آن دسته از مشمولانی که از این به بعد اقدام به ورود شماره شبای حساب بانکی خود در سامانه سهام عدالت می کنند، پس از تائید شماره شبای آنها و نیز پس از تسویه کامل سود سهام عدالت با کلیه گروهها، سود سهام خود را دریافت خواهند کرد.
محمدی افزودند مشمولانی که به صورت داوطلبانه سهام خود را تا سقف یک میلیون تومان تکمیل کرده اند مبلغ 150 هزار تومان سود دریافت می نمایند و مابقی به تناسب ارزش سهام خود سود دریافت می نمایند.
لازم به ذکر است  سامانه سهام عدالت به آدرس samanese.ir تنها مرجع ثبت و پیگیری سود سهام عدالت می باشد و نیاز به مراجعه حضوری مشمولین نمی باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
سال 97
نشانی: کرمانشاه- خیابان سنگر- پل اجلالیه- اداره کل امور اقتصادی ودارایی   تلفن:5-37210203-083  دورنگار:37222261   
                      کد پستی: 6713743559  websit: http:// km.mefa.ir    پست الکترونیکی:daraee-krs@mefa.gov.ir
^