1398/4/3 دوشنبه

علی محمدی:استقرار سامانه پنجره واحد استان گامی مهم در راستای کاهش نرخ بیکاری و ایجاد اشتغال

علی محمدی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی ودارایی استان کرمانشاه در همایش بهبود فضای کسب و کار گفت استقرار سامانه پنجره واحد استان گامی مهم در راستای کاهش نرخ بیکاری و ایجاد اشتغال می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی کرمانشاه در این همایش که در راستای آموزش و هماهنگی و همگرایی فرمانداران،مدیران و شهرداری ها در خصوص حرکت منسجم در اجرای برنامه مدون بهبود فضای کسب و کار استان برگزار شد علی محمدی به عنوان دبیر کمیسیون بهبود فضای کسب و کار با اشاره به بهبود8 پله ای استان در پایان سال 97 به نسبت ابتدای همان سال از عزم جدی استاندار و تیم اقتصادی استان و مدیران کل مرتبط با موضوع تقدیر نمود.

ایشان افزودند که براساس پژوهشی که به منظور آسیب شناسایی این مقوله در اداره کل امور اقتصادی ودارایی انجام شده بروکراسی طولانی اداری در زمینه صدور مجوزها را مهمترین مانع در عدم جذب سرمایه گداری دانستند وافزودند که استقرار سامانه پنجره واحد سرمایه گذاری به منطور رفع این مانع تهیه شده است.

محمدی با اشاره به روشهای تامین مالی به منطور ایجاد اشتغال جذب سرمایه گذاری در کنار بهره گیری از سیستم بانکی را به عنوان مهمترین و مناسبترین شیوه دانستند و ایجاد جذابیت و تسهیل فرایندهای اداری را لاز م و ضروری دانستند.

وی از همه دستندرکاران مقوله بهبود فضای کسب وکار خواست که با عزم جدی و همگرایی بیشتر تلاش مضاعفی در ارتقای جایگاه استان در نمایشگر شاخص های بهبود فضای کسب و کار گام بردارند تا بتوان با رشد 3 درصدی سالانه اشتعال به همان نسبت نرخ بیکاری را کاهش داد.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
رونق تولید
نشانی: کرمانشاه- خیابان سنگر- پل اجلالیه- اداره کل امور اقتصادی ودارایی   تلفن:5-37210203-083  دورنگار:37222261   
                      کد پستی: 6713743559  websit: http:// km.mefa.ir    پست الکترونیکی:daraee-krs@mefa.gov.ir
^