1398/5/2 چهارشنبه

بررسی مشکلات فعالان اقتصادی شهرستان پاوه در نشست شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان

مدیران کل دستگاههای تابعه وزارت امور اقتصادی ودارایی استان کرمانشاه به منظور بررسی مشکلات فعالان اقتصادی شهرستان پاوه جلسه ای با حضور فرماندار این شهرستان برگزار نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی  در راستای برنامه زمانیندی شده شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان به منظور ایجاد انسجام و هماهنگی در خدمت رسانی به مردم در حوزه های اقتصاد،بیمه ،بانک، مالیات،گمرک،اموال تملیکی و بورس سومین نشست در سال جاری با حضور مهندس ایده پور فرماندار شهرستان پاوه و فعالان اقتصادی این شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

در این نشست علی محمدی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی ودارایی به عنوان رییس شورای هماهنگی با اشاره به سیاستها و ماموریتها ی مجموعه وزارت اقتصاد  در حوزه های مختلف اقتصادی  با رویکرد رونق تولید و ایجاد اشتغال به   موضوعاتی از جمله بهبود فضای کسب و کار ، شناسایی و تهاتر بدهی های دولت و پیمانکاران، شناسایی و فروش اموال مازاد دستگاههای اجرایی و تلاش در جذب سرمایه گذاری را مطرح نمودند و خاطر نشان شدند که این مجموعه آماده هرگونه همکاری با مسئولین این شهرستان به منظور ارتقای وضعیت اقتصادی و ایجاد رونق تولید می باشند.

در این جلسه فعالین اقتصادی مشکلات خود را مطرح و بحث در خصوص چگونگی رفع موانع و مشکلات تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

در پایان جلسه اعضای شورا با حضور در منزل حاج ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه این شهرستان گزارشی از اقدامات و فعالیتهای حوزهای کاری را ارائه نمودند.

لازم به ذکر است شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد که متشکل از مدیران امور مالیاتی،گمرک،اموال تملیکی ،بانک ملی به عنوان رییس شورای هماهنگی بانکها،بیمه ایران و بورس منطقه ای کرمانشاه  به صورت ماهانه جلسات خود را با محوریت اداره کل امور اقتصادی ودارایی  به منظور رصد مشکلات اقتصادی استان برگزار می گردد.


عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
رونق تولید
نشانی: کرمانشاه- خیابان سنگر- پل اجلالیه- اداره کل امور اقتصادی ودارایی   تلفن:5-37210203-083  دورنگار:37222261   
                      کد پستی: 6713743559  websit: http:// km.mefa.ir    پست الکترونیکی:daraee-krs@mefa.gov.ir
^