1398/5/7 دوشنبه

علی محمدی: کسب رتبه 8 کشوری شاخص رفع بروکراسی اداری در بهار سال 98

علی محمدی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی ودارایی کرمانشاه در نهمین جلسه کمیسیون بهبود فضای کسب و کار از کسب رتبه 8 کشوری استان در زمینه رفع بروکراسی اداری در بهار سال جاری خبر دادند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان کرمانشاه این جلسه با ریاست حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و با حضور مدیران کل دستگاههای اجرایی مرتبط با حوزه بهبود فضای کسب و کار با هدف ایجاد هماهنگی و انسجام در خصوص رفع موانع کسب و کار در محل سالن جلسات تدبیر استانداری برگزار گردید.

در این جلسه محمدی با اشاره به 28 شاخصی که اتاق بازرگانی پایه ارزیابی فصلی استانها قرار خواهد داد به تشریح تاثیر گذارترین مولفه ها در ارتقای رتبه استان در این ارزیابی ها اشاره نمودو خاطر نشان شدند که دستگاههای اجرایی استان باید با توان بیشتر با محوریت مرکز خدمات سرمایه گذاری نسبت به تکمیل اطلاعات سامانه متمرکز مرتبط به این موضوع اقدام نمایند.

ایشان در ادامه گفتند که بر اساس ارزیابی صورت گرفته در فصل بهار سال 98 ارتقای مولفه شاخص رفع بروکراسی اداری در دستگاههای اجرایی استان به رتبه 8 کشوری خود نشانه به نتیجه رسیدن برنامه ریزی،هماهنگی و مدیریت درست موضوع می باشد.

مدیر کل امور اقتصادی ودارایی  در این جلسه از تشکیل کمیته های پنجگانه  کمیسیون بهبود فضای کسب و کار  که شامل کمیته زیر ساخت ها،کمیته فرهنگی،کمیته حمایت و نگهداری سرمایه گذاری،کمیته صدور مجوز ها و کاهش بروکراسی اداری و همچنین کمیته انحلال،تصفیه و مسایل قضایی به منظور تقسیم  و تسهیل امورات،ایجاد احساس مسئولیت بیشتردستگاههای و در نهایت تسریع در انجام رفع موانع اداری و بهبود فضای کسب و کار استان خبر داد.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
رونق تولید
نشانی: کرمانشاه- خیابان سنگر- پل اجلالیه- اداره کل امور اقتصادی ودارایی   تلفن:5-37210203-083  دورنگار:37222261   
                      کد پستی: 6713743559  websit: http:// km.mefa.ir    پست الکترونیکی:daraee-krs@mefa.gov.ir
^