اخبار
مراسم گرامی داشت هفته دفاع مقدس در اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان کرمانشاه برگزار شد.

مراسمی به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از کارکنان شاغل و بازنشسته ایثارگر اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان کرمانشاه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی در این مراسم همتی مشاور عالی استاندار در امور ایثارگران بر لزوم بکار گیری عملی راه وروش زندگی حضرت امام حسین(ع) در کنار فرهنگ ظاهری عاشورا تاکید نمودند.
ایشان به درس عزت تمندی که امام حسین به انسانها دادند اشاره نمودند و گفتند که نواقص و مشکلات اندکی که در کشور هست در برابر یک لحظه زیر بار ظلم نرفتن به چشم نمیاید.
همتی خاطر نشان شدند که جانباران،آزادگان و خانواده معظم شهدابه صورت عملی نشان داند که پیرو راه و روش امام حسین و فرهنگ عاشورا هستند و گفتند که 230 هزار شهید در دوران دفاع مقدس خود گواه این ادعا می باشد.
مشاور عالی استاندار گفتند که مردم غیور کرمانشاه با رشادت تمام در ادوار مختلف و بالاخص در دوران دفاع مقدس با جان و مال از ایران اسلامی دفاع نموده اند و یادآور شدند که با توجه به اینکه استان کرمانشاه بعد از خوزستان بالاترین شهید زن را تقدیم این انقلاب کرده است بر نقش و جایگاه شیر زنان غیور این مرزو بوم تاکید نمودند.
وی توجه به فرامین مقام معظم رهبری(مدظله) و لزوم حفظ وحدت و اتحاد ایران اسلامی در این دوره رابیشتر از زمانهای دیگر ضروری دانستند.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر افشار نجفی نماینده ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بر توجه به جهاد اکبر که همان مبارزه با نفس می باشد تاکید نمودند و خاطر نشان شدند که با رفتارهایمان معروفات و زیبایی های را به واسطه منعت طلبی هایمان به زشتی ها و منکرات تبدیل نکنیم و همیشه یاور معروف و دشمن منکرات و زشتی ها باشیم.
در پایان از نسرین عباسی و سیاوش شاه حسینی دو همکار ایثارگر که به مقام بازنشستگی نایل آمده بودند و تعدادی از کارکنان شاغل و بازنشسته ایثارگر تجلیل به عمل آمد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
سال 97
نشانی: کرمانشاه- خیابان سنگر- پل اجلالیه- اداره کل امور اقتصادی ودارایی   تلفن:5-37210203-083  دورنگار:37222261   
                      کد پستی: 6713743559  websit: http:// km.mefa.ir    پست الکترونیکی:daraee-krs@mefa.gov.ir
^