اخبار
چهارمین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان کرمانشاه برگزار شد.

چهارمین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان کرمانشاه با حضور مهندس بازوند استاندار،معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مدیران کل عضو ستاد در محل سالن امید استانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی و به نقل از واحد خبر روابط عمومی استانداری مهندس هوشنگ بازوند در این نشست گفت: مطالعات لازم برای بررسی امکان احداث اولین سافاری پارک کشور در کرمانشاه انجام می شود.
وی همچنین با اشاره به مشکل پالایشگاه آناهیتا برای اجرا اظهار داشت: برای رفع مشکل پروژه پالایشگاه آناهیتا، نمی‌توانیم فقط روی فاینانس حساب کنیم. باید چند سهامدار قوی  و متمکن را پای کار بیاوریم.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه باید امکان سنجی اولیه برنامه های پیشنهادی برای ارائه به سرمایه گذاران به صورت شفاف مشخص باشد گفت: برای حرکت جهشی در مسیر ایجاد اشتغال و شکوفایی اقتصادی، باید فرهنگ کار در استان نهادینه شود.
وی تصریح کرد: زلزله فرصتی بود که مطالبات مردم استان را به گوش مقامات ملی برسانیم. مسوولین بلندپایه کشور بیش از گذشته متوجه ایثارگری ها و مجاهدت های مردم استان در طول سال های جنگ تحمیلی شده اند.
وی با تاکید بر جذب سریعتر اعتبارات استان گفت: با بدنه کارشناسی بیمار نمی‌توانیم اعتبارات ملی را به موقع جذب کنیم و این باعث فرصت سوزی می شود و فرصت سوزی، مشمول حق الناس می شود.
مهندس بازوند تصریح کرد: افکار عمومی باید آماده پذیرش این موضوع  باشند که این سرمایه گذاران هستند که زمینه ایجاد اشتغال را فراهم می آورند و باید از آنها استقبال کرد.
وی بیان داشت: خط و خطوط و مشی سیاسی، نباید مانع توسعه شود.‌ برای ایجاد زمینه اشتغال نگاه سیاسی کارگشا نیست.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
سال 97
نشانی: کرمانشاه- خیابان سنگر- پل اجلالیه- اداره کل امور اقتصادی ودارایی   تلفن:5-37210203-083  دورنگار:37222261   
                      کد پستی: 6713743559  websit: http:// km.mefa.ir    پست الکترونیکی:daraee-krs@mefa.gov.ir
^