اخبار
پنجمین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان کرمانشاه برگزار گردید.

پنجمین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان کرمانشاه با حضور مهندس بازوند استاندار،معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مدیران کل عضو ستاد در محل سالن امید استانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان کرمانشاه به نقل از واحد خبر روابط عمومی  استانداری؛ هوشنگ بازوند در جلسه ستاد سرمایه گذاری استان با اشاره به پیگیری های صورت گرفته توسط یک فرد سرمایه گذار کرمانشاهی مقیم آمریکا افزود: این پروژه اولین سرمایه گذاری خارجی خواهد بود که در استان کرمانشاه انجام می شود لذا همه باید کمک و حمایت کنیم تا مجوزهای این طرح در کوهتاترین زمان ممکن صادر شود.
وی با بیان اینکه این پروژه حدود 741 میلیارد تومان اعتبار وارد استان می کند، اظهار داشت: سرمایه گذار این طرح قرار است که 165 میلیون دلار برای ساخت این بیمارستان سرمایه گذاری کند و این طرح به نوعی اولین سرمایه گذاری خارجی در استان محسوب می شود که همه دستگاه ها به صورت ویژه باید تلاش کنند تا روند اجرایی این پروژه در کوتاهترین زمان ممکن شروع شود.
وی با بیان اینکه ما از هر گونه سرمایه گذاری در استان حمایت می کنیم، خاطرنشان ساخت: اگر این اولین طرح سرمایه گذاری خارجی در استان را به خوبی حمایت و پشتیبانی کنیم یک انگیزه و مشوق برای دیگر سرمایه گذاران خارجی جهت انجام سرمایه گذاری در استان کرمانشاه ایجاد خواهد شد.
استاندار کرمانشاه تصریح کرد: ساخت پروژه بیمارستان 700 تختخوابی کرمانشاه علاوه بر اینکه در روند شاخص های سلامت و بهداشت استان نقش موثری ایفا خواهد کرد از سوی دیگر در ایجاد اشتغال نیز موثر خواهد بود.
مهندس بازوند با اشاره به رغبت سرمایه گذار این طرح گفت: باید فرش قرمز زیر پای چنین سرمایه گذارانی که رغبت برای سرمایه گذاری در استان دارند، پهن کنیم و تمام دستگاه ها باید با تلاش ویژه زمینه های لازم برای تحقق هر چه سریعتر این پروژه مهم را فراهم آورند.
وی با بیان اینکه برای اجرای سریعتر این پروژه بزودی با وزیر محترم بهداشت و درمان ملاقات خواهم کرد، گفت: از تعصب و تعلقات خاطر این سرمایه گذار جهت انجام سرمایه گذاری خارجی در استان تقدیر و تشکر می کنیم و از ایشان می خواهیم که تقاضای خود را طی یک برنامه زمانبدی شده به ما اعلام کنند تا اقدمات لازم برای اجرای سریعتر آن شکل گیرد.
وی در ادامه همچنین با اشاره به اجرای یک پروژه دیگر جهت سرمایه گذاری در بخش سلامت استان به عنوان مرکز چشم پزشکی کرمانشاه از این پروژه هم به عنوان یک پروژه مهم نام برد و گفت: همه دستگاه ها وظیفه دارند که برای اجرای این پروژه نیز نهایت همکاری و اهتمام خود را بکار گیرند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
سال 97
نشانی: کرمانشاه- خیابان سنگر- پل اجلالیه- اداره کل امور اقتصادی ودارایی   تلفن:5-37210203-083  دورنگار:37222261   
                      کد پستی: 6713743559  websit: http:// km.mefa.ir    پست الکترونیکی:daraee-krs@mefa.gov.ir
^