اخبار
نشست نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره بیمه ایران

در راستای پیگیری وضعیت زلزله زدگان استان کرمانشاه علی محمدی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی نشستی با مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره بیمه ایران با هدف بررسی عملکرد بیمه ایران در این مناطق برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی کرمانشاه در ابتدای این نشست یوسفی ، مدیرکل بیمه استان کرمانشاه گزارشی از عملکرد بیمه ایران در این خصوص ارائه نمودند 
وی میزان خسارت پرداختی به زلزله زدگان را بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال اعلام کردندو افزودند که مدیریت بیمه ایران در استان از هیچ تلاشی در راستای وظایف سازمانی به منظور کاهش آلام زلزله زدگان فرو گذار نبوده است.
در ادامه این نشست علی محمدی ، نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان گزارشی کلی از عملکرد بیمه ها درخصوص خدمت رسانی به زلزله را ارائه نمود و از عملکرد بسیار  مطلوب همکاران بیمه ایران در این زمینه تشکر نمودند.
رییس شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان عملکرد دستگاههای تابعه وزارت اقتصادی در خصوص زلزله اخیر را خوب ارزیابی نمودند و گفتند از مجموع ۳۴ هزار و ۳۵۳ پرونده تشکیل شده توسط بیمه ها بالغ بر ۸۳۲ میلیارد ریال خسارت پرداخت شده است.
در پایان پورکیانی ، مدیر عامل و رییس هیات مدیره شرکت بیمه ایران با اهدا لوح تقدیر از مدیران کل امور اقتصادی و دارایی  و بیمه ایران استان کرمانشاه قدردانی نمودند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
سال 97
نشانی: کرمانشاه- خیابان سنگر- پل اجلالیه- اداره کل امور اقتصادی ودارایی   تلفن:5-37210203-083  دورنگار:37222261   
                      کد پستی: 6713743559  websit: http:// km.mefa.ir    پست الکترونیکی:daraee-krs@mefa.gov.ir
^