اخبار
مراسم تودیع و معارفه مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان کرمانشاه برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان کرمانشاه با حضور شهابی قائم مقام مدیر عامل،خسروی رییس هیات عالی نظارت بر سازمان ،محمدی جانشین وزیر و مدیرکل امور اقتصادی ودارایی ،مدیران دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان و همچنین جمعی از مسئولین استانی در محل سالن همایشهای اداره کل گمرک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی در این مراسم با صدور حکمی از سوی جمشید قسوریان جهرمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی،اردشیر رستمی به عنوان مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان کرمانشاه معرفی و از خدمات یازده ساله برومند میرزایی پور تقدیر به عمل امد.

در ابتدای جلسه علی محمدی جانشین وزیر و مدیر کل امور اقتصادی ودارایی و رییس شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان

ضمن اشاره به  جایگاه و ماموریتهای  مهم سازمان اموال تملیکی ازجمله  انجام كليه امور مربوط به جمع آوري ، نگهداري ، اداره و فروش اموالي كه به موجب قانون به تملك ،‌ تصرف ، تحت توقيف و يا مديريت دولت در می آیند خاطر نشان شد که انجام این مسئولیت مهم جز با همراهی و هماهنگی مدیران کل دستگاههای اجرایی امکان پذیر نیست.

ایشان در ادامه ضمن اشاره به خدمات ارزنده برومند میرزایی پور در مسئولیت مدیر کل جمع /اوری و فروش اموال تملیکی ،اردشیر رستمی را فردی با سابقه مدیریتی بالا و علمی و اجرایی دانستند و خاطر نشان شدند که دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان با تمام توان آماده همکاری ، هماهنگی و همفکری با مدیر یت جدید مجموعه می باشد.

در ادامه جلسه شهیدی قایم مقام سازمان اموال تملیکی ضمن ابراز همدردی با زلزله زدگان استان کرمانشاه به همگرایی خوب بین دستگاهی در کرمانشاه اشاره نمودند .ایشان نقش سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی را به عنوان یکی از اعضای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز را مهم ارزیابی کرد و افزود با توجه به ضربه سنگینی که قاچاق کالا به تولیدات داخلی که موجب افزایش بیکاری خواهد شد وظیفه این سازمان تسریع در تعیین تکلیف کالاهایی است که به عنوان امانت دولت نزد این سازمان گذاشته شده است می باشد.

وی ابراز امیدواری نمودند که مدیریت جدید با درایت و دقت هرچه بیشتر در انجام وظایف و ماموریتهای سازمان گام بردارد.

خسروی رییس هیات عالی نظارت بر سازمان از مدیران دستگاههای اجرایی استان خواست که سازمان اموال تملیکی را در به سرانجام رساند وظایف و ماموریتهای محوله یاری نمایند.

رستمی مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان کرمانشاه در پایان جلسه ضمن تقدیر از اعتماد مدیر عامل سازمان ،مجمع نمایندگان استان و همچنین استاندار  گفتند که حسن اجرای قوانین و مقررات،دقت در امانتداری اموال ،تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف این اداره کل از اهم برنامه های خود دانستند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
رونق تولید
نشانی: کرمانشاه- خیابان سنگر- پل اجلالیه- اداره کل امور اقتصادی ودارایی   تلفن:5-37210203-083  دورنگار:37222261   
                      کد پستی: 6713743559  websit: http:// km.mefa.ir    پست الکترونیکی:daraee-krs@mefa.gov.ir
^