اخبار
جشنواره ورزشی دستگاههای تابعه ورات اقتصاد در استان کرمانشاه برگزار شد.

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و فرا رسیدن ایام الله دهه فجر جشنواره ورزشی در چهار رشته فوتسال،شطرنج ، تنیس روی میز و دارت با حضور تیم هایی از دستگاههای تابعه وزارت امور اقتصادی ودارایی در استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امو راقتصادی ودارایی کرمانشاه این مسابقات که از 29 دی تا 7 بهمن با حضور ورزشکارانی از ادارات کل امور مالیاتی،گمرک،اموال تملیکی،بورس و اوراق بهادار،بیمه ایران و بانک ملی  به طول انجامید  به میزبانی اداره کل امور اقتصادی ودارایی برگزار گردیدو نتایج این مسابقات به شرح ذیل می باشد.

در رشته فوتسال تیم امور اقتصادی ودارایی،گمرک و امور مالیاتی به ترتیب مقام اول ،دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته دارت و در رسته خانمها ،مهسا الماسی از گمرک،زینت کرمی از امور اقتصادی ودارایی  و آزاده خزایی از امور مالیاتی مقام اول تا سوم را به دست آوردند وهمچنین در رسته آقایان جعفر قنبری از بیمه ایران،مهدی چقاکبودی از گمرک واحمد رضایی از دارایی حایز رتبه های اول تا سوم شدند.

در رشته تنیس روی میز خانمها،فرشته کیانی فر از گمرک،زهرا روشنی از امور مالیاتی،سمیه حیدری از دارایی به ترتیب نفر اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و در رسته آقایان،محمد حسین قاری از امور مالیاتی،محمد چقاکبودی از دارایی و جلال پرواز از گمرک حایز مقام اول تا سوم در این رشته شدند.

در رشته شطرنج از بین شرکت کنندگان این رشته ورزشی و در رسته خانمها،پریوش کرمی از گمرک،آناهیتا خارا از امور مالیاتی و افسانه امیری مقام اول تا سوم را کسب نمودند و همچنین در رسته آقایان ،محمد سیونانی از بیمه ایران،علی اشرف رحیمی از دارایی و احسان کرمی از امورمالیاتی  موفق به کسب مقام اول تا سوم این رشته  ورزشی  شدند.

بدیهی است طی مراسمی از برترین های ورزشی این جشنواره با اهدای لوح سپاس و جوایزی تقدیر به عمل خواهد آمد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
رونق تولید
نشانی: کرمانشاه- خیابان سنگر- پل اجلالیه- اداره کل امور اقتصادی ودارایی   تلفن:5-37210203-083  دورنگار:37222261   
                      کد پستی: 6713743559  websit: http:// km.mefa.ir    پست الکترونیکی:daraee-krs@mefa.gov.ir
^