اخبار
علی محمدی خبر داد؛تهاتر 250 میلیارد تومان از بدهی دولت به پیمانکاران استان کرمانشاه در سال97

علی محمدی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی ودارایی در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از تهاتر 250 میلیارد تومان از بدهی های پیمانکاران استان کرمانشاه به دولت در قالب اسناد تسویه خزانه نوع اول و دوم در سال 97 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی در ابتدای مراسم محمدی ضمن تبریک چهل سالگی بهار انقلاب به مهترین عملکرد دستگاههای اجرایی تابعه وزارت اقتصاد در استان اشاره نمودند و خاطر نشان شدند که در راستای اجرایی نمودن مدیریت بدهی های دولت در قالب اوراق تسویه خزانه نوع اول و دوم براساس 450 پرونده که بالغ بر 250 میلیارد تومان بدهی را شامل می شد توسط اداره کل امور اقتصادی ودارایی کرمانشاه انجام پذیرفت.

ایشان اجرایی نمودن طرح جامع گمرکی در مرز رسمی پرویز خان که بالغ بر 70 میلیارد تومان از منابع گمرکی کشور را به این مرز سرازیر خواهد کرد را از عملکرد مطلوب اداره کل گمرک کرمانشاه دانستند.

رییس شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان خاطر نشان شدند که در حوزه های مالیاتی،اموال تملیکی ، بورس ،بیمه و بانکها گامهای مهمی در راستای بهبود وضعیت اقتصادی استان در راستای ماموریتها و سیاستهای محوله صورت پذیرفته است.

وی هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان را مهم و حیاتی دانستند و گفتند همگرایی بیشتر منجر به هم افزایی در راستای عملی نمودن برنامه های وزارت اقتصاد و همچنین تسهیل در انجام خدمات بهتر به مردم شریف استان دانستند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
رونق تولید
نشانی: کرمانشاه- خیابان سنگر- پل اجلالیه- اداره کل امور اقتصادی ودارایی   تلفن:5-37210203-083  دورنگار:37222261   
                      کد پستی: 6713743559  websit: http:// km.mefa.ir    پست الکترونیکی:daraee-krs@mefa.gov.ir
^