اخبار
دومین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان کرمانشاه در سال جاری برگزار شد.

دومین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان کرمانشاه در سال جاری با ریاست استاندار به منظور بررسی وضعیت پروژه های سرمایه گذاری در محل سالن جلسات تدبیر استانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی در ابتدای این جلسه هوشنگ بازوند ،استاندار با بیان اینکه مجوزهای لازم برای آغاز عملیات اجرایی هتل بیمارستان ویانا صادر شده گفت: اولویت مدیریت ارشد استان واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی توانمند است.

بازوند اظهار داشت: مدیریت ارشد استان با پیگیری های شبانه روزی مقدمات را برای آغاز عملیات اجرایی پروژه هتل بیمارستان ویانا توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی در سراب قنبر آماده کرده و انتظار می‌رود سرمایه‌گذار تا پایان خردادماه عملیات اجرایی را آغاز کند.

استاندار کرمانشاه گفت: سرمایه گذارانی که بدون نیاز به تسهیلات دولتی توان اجرای پروژه را داشته باشند در اولویت قرار دارند.

وی اضافه کرد: سه سرمایه گذار برای پروژه گلخانه حیدرآباد بیستون اعلام آمادگی کرده اند که خوشبختانه هر سه برای اجرای پروژه نیازی به تسهیلات دولتی ندارند

رییس ستاد سرمایه گذاری استان گفت: سرمایه‌گذاران پیشنهادات خود را برای اجرای پروژه ارائه دادند و پیشنهادات توسط یک کمیته بررسی و این پروژه به متقاضی دارای صلاحیت واگذار می شود.

وی تاکید کرد: همچنین مدیریت ارشد استان شرایطی مشابه را فراهم‌ می کند تا مردم بتوانند از خیر و برکت حضور 2 سرمایه‌گذار توانمند دیگر برای ایجاد اشتغال برای جوانان بهره مند شوند.

بازوند عنوان کرد: هنر یک مدیر باید این باشد که سرمایه گذارها را در استان نگه دارد.

در این نشست پروژه های احداث کارخانه گونی بافی و خوراک آبزیان با حضور سرمایه گذار مورد بررسی قرار گرفت.
استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت دارای بیش از یک هزار واحد تولیدی با 30 هزار نفر اشتغالزایی است.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
رونق تولید
نشانی: کرمانشاه- خیابان سنگر- پل اجلالیه- اداره کل امور اقتصادی ودارایی   تلفن:5-37210203-083  دورنگار:37222261   
                      کد پستی: 6713743559  websit: http:// km.mefa.ir    پست الکترونیکی:daraee-krs@mefa.gov.ir
^