يکشنبه, 22 تير 1399
  • ساعت : ۱۲:۵۴:۲۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ 
  • کد خبر : ۱۸۵۵۳۳
تقدیر از پنج ذیحساب برتر دستگاههای اجرایی استان كرمانشاه
طی جلسه ای با حضور علی محمدی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی ودارایی از پنج ذیحساب برتر دستگاههای اجرایی استان کرمانشاه که بالاترین امتیاز را در ارزیابی سالانه کسب کرده بودند تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی کرمانشاه در این جلسه محمدی ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای ذیحسابان در دستگاههای اجرایی بر رعایت قوانین و مقررات در راستای توسعه همه جانبه استان تاکید نمودند.

ایشان افزود ارائه مشاوره به مدیران دستگاههای اجرایی در زمینه مالی و تعامل و همکاری با مجموعه می تواند ذیحسابان را در انجام وظایف حساس و مهم خود یاری نمایدو از ذیحسابان خواست که در راستای ارتقای سازمان چه  استانی وچه کشوری بیش از پیش تلاش کنند.

در این جلسه بر اساس ارزیابی عملکردسالانه ذیحسابان  که توسط اداره کل نظارت بر ذیحسابیها که بر اساس معیارهای چون رهبری و راهبرد،مدیریت منابع انسانی،برنامه ریزی منابع و مدیریت و فرایند ذیحسابی در سطح وزاتخانه صورت می گیرد،آقایان سیاوش مرادی،ذیحساب شرکت آب منطقه ای،جعفر حیدریان ذیحساب ثبت و اسناد،محمد رضا آزاده،ذیحساب ورزش و جوانان و مظفر بهرامی ذیحساب نوسازی مدارس به ترتیب بالاترین امتیازها را به خود اختصاص داده و بر همین اساس لوح تقدیر خود را از مدیر کل دریافت نمودند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0