يکشنبه, 22 تير 1399
  • ساعت : ۱۲:۴۳:۴۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ 
  • کد خبر : ۱۹۵۰۳۹
بیست و چهارمین جلسه بهبود فضای كسب و كار در محل سالن شهدای دولت استانداری كرمانشاه برگزار شد.
بیست و چهارمین جلسه بهبود فضای کسب و کار به ریاست هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری و با حضور امیرحمزه حیدریان مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و مدیران سایر دستگاههای اجرایی در محل سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد.

 

بیست و چهارمین  جلسه بهبود فضای کسب و کار به ریاست هدایت  حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری و با حضور امیرحمزه حیدریان مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان و مدیران سایر دستگاههای اجرایی در محل سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد.

هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت :توسعه سامانه پنجره واحد سرمایه گذاری برای پیشبرد اهداف و تحلیل های سرمایه گذاری بسیار راهبری است.

 در ادامه امیر حمزه حیدریان مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه به تشریح مهمترین دلایل رد پروژه های ثبت شده درسال 98 پرداخت.

در پایان جلسه مصوب گردید:

§ جهاد کشاورزی حداقل هکتار زمین مورد نیاز خودرا برای صنایع تبدیلی به تفکیک هر شهرستان ظرف هفته جاری اعلام نماید.

§ از مدیر شرکت شهرک های استان دعوت شود که آخرین وضعیت شهرک های کشاورزی و ظرفیت ها و محدودیت ها و نیازها و الزامات را اعلام نماید.

§ مقرر گردید گزارش دلایل رد پروژه ها برای دستگاه های اجرایی ارسال گردد وآنها پیشنهادات و راهکارهای حل مسئله را تهیه و ارائه نمایند.

§ تائید گردید دستگاههای جهاد کشاورزی ،شهرداری و میراث فرهنگی در اسرع وقت نسبت به معرفی نماینده با خصوصیات خلاق و پیگیر به اداره کل امور اقتصادی و دارایی اقدام نمایند.

§ مقررگردید طی دوروز کاری ،دستگاهها ی اجرایی نسبت به پاسخگویی در روند تاخیر استعلامات  و ارسال گزارش آن به استاندار اقدام نمایند.

§ مقرر گردید جلسه ای با حضور استانداری،اداره کل امور اقتصادی و دارایی ،صمت،منابع طبیعی و اداره کل راهداری در خصوص موضوع اصلاح و تسریع فرایندهای مرتبط با معدن انجام پذیرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0